RSS
Schowek

(367)

Polska
zmień lokalizację
Nie jesteś zalogowany(a) (zaloguj się)

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY ze znajomością języka angielskiego / niemieckiego

SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA
Data publikacji2015-03-11
Wyświetleń256
Typ ofertyDam pracę
RegionZagranica
MiejscowośćHolandia
GALERIA ZDJĘĆ
Kliknij w miniaturę, aby powiększyć zdjęcie.

Galeria jest pusta.

OPIS
Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii z branże petrochemicznej poszukujemy osób na stanowisko:

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY
ze znajomością języka angielskiego / niemieckiego

Praca na terenie całej Holandii

Rozpoczęcie pracy : koniec marca / początek kwietnia

Oferta pracy na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia

Obowiązki:
Prace likwidacyjne na terenie rafinerii:
Odłączanie przemysłowych instalacji elektrycznych
Odłączanie kabli od silników, generatorów oraz szaf sterowniczych.
Demontaż tras kablowych, paneli, przełączników oraz oświetlenia

Oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie na holenderskich warunkach.

Wynagrodzenie tygodniowe ok 625 euro netto

Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, opłacane przez pracownika 120 euro/tydzień

Ubezpieczenie zapewnione przez pracodawcę, opłacane przez pracownika ok 27 euro/tydzień

Ilość godzin pracy: ok 40h/tydzień
Praca w systemie zmianowym, po 8 godzin dziennie.

Wymagania:
Doświadczenie na stanowisku elektryka przemysłowego (stocznie, rafinerie,petrochemie,
Doświadczenie w odłączaniu, demontowaniu instalacji elektrycznych
Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (weryfikowana rozmową telefoniczną),
Prawo jazdy kat B i własny samochód – mile widziane
Certyfikat VCA / SCC – mile widziane
Numer SOFI – mile widziane

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie CV na adres:
holandia@eurowork.net.pl dopiskiem: „Elektryk przemysłowy-Holandia”
Kontakt telefoniczny: 322580564.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926ze zm.)."

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami!
KONTAKT
Osoba kontaktowa Eurowork
Telefon 322580564